Sıkça Sorulan Sorular

3D Baskı, Tarama ve Modelleme konularında sıkça sorulan soruları bu sayfada inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 3D Baskı formumuzu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz bilgisayarın öteki ucunda size teklif vermek için hazır bulunuyor.

 3D Baskı fiyatları; gönderdiğiniz modelin büyüklüğüne, şekline, çözünürlüğe, renkli olup olmamasına ve materyale göre değişmektedir.

 Minimum 3D Baskı Tutarı 500 TL'dir.

 3D Baskı için öncelikli tercihimiz .stl. Fakat siz obj, ply, wrl, x_t gibi 3D dosyaları da tarafımıza gönderebilirsiniz. Ekibimiz modellerinizi 3D Baskı için çevirebilmektedir.

 1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

 Elimizden geldiğince 3D Baskılarınızı hızlı kargoya veriyoruz. Genelde 1-3 gün içerisinde kargoya verilmektedir.

 Ham 3D tarama verileri birçok formatta olabilir. En çok çıktısını verdiğimiz dosya formatları PLY, OBJ, STL olmaktadır. Ayrıca katı modelleme taleplerinizde step, iges veya x_t formatlarında çıktı verebiliriz. Eğer siz nerede ve ne amaçla kullanacağınızı bildirirseniz size diğer formatlar için de yardımcı olabiliriz.

 Modelleme süreci, proje karmaşıklığına ve boyutuna bağlı olarak değişebilir. Genellikle 1-3 iş günü ile birkaç hafta içinde tamamlanabilir.

 Modelleme hizmeti için genellikle .step, .iges, .x_t gibi dosya formatlarında çıktı veriyoruz.

 Evet, modelleme hizmeti sonrasında revizyon taleplerini değerlendiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

 Modelleme sürecinde müşteriyle sık sık iletişim halindeyiz. Proje gereksinimlerini anlamak için detaylı bir şekilde görüşürüz ve güncellemeleri paylaşırız.

 Modelleme hizmeti için fiyatlar, projenin karmaşıklığına, boyutuna ve işlem süresine göre belirlenir. Detaylı bir teklif için bize başvurabilirsiniz.

 Modelleme verisini .step .iges ve .x_t formatlarında verebiliyoruz.

 3D tarama işleminden sonra modelleme hizmetide vermekteyiz.

 Renkli 3D Baskı için dokuları (texture) modelinizle birlikte .rar, .zip formatlarında sıkıştırıp 3D Baskı formunu doldurarak gönderebilirsiniz.

 Toplu baskılarınızı sıkıştırıp .rar, .zip formatlarında gönderebilirsiniz.

 3D tarama için optik, lazer veya fotometri tarama teknolojilerini kullanıyoruz. Projenize en optimum çözümü uyguluyoruz.

 3D yazıcıları kullanarak 3D tarama sonrasında ürünlerinizi üretebiliyoruz. 3D baskı hizmeti de vermekteyiz.

Bize Yazın


3D Baskı, 3D Tarama ve 3D Modelleme hizmetlerinde uzman ekibimizle yanınızdayız.

Sorularınız ve projeleriniz için bizimle iletişime geçin, size en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.