Hakkımızda

2013'ten bu yana, en gelişmiş 3D baskı teknolojileriyle üretim yapıyoruz. İster bir prototip, ister endüstriyel bir çözüm olsun, deneyimimiz ve uzmanlığımızla size hizmet vermekten gurur duyarız.

Kimiz?

Fibilo, 2013'ten beri 3D teknolojileri alanında öncü bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. Yenilikçi ve teknolojiye dayalı yaklaşımımız, müşterilerimize birinci sınıf 3D baskı, tarama ve modelleme hizmetleri sunma yeteneğimizi artırmaktadır..

Misyonumuz

Temel amacımız, her ölçekteki projeleri hayata geçirirken müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ve etkili çözümler sunmaktır. Tecrübemiz ve uzman ekibimiz, projenizin başından sonuna kadar sizinle birlikte çalışarak, en yüksek kalite standartlarını sağlama konusunda kendini adamıştır.

Vizyonumuz

Yıllar boyunca, geniş bir müşteri tabanına hizmet vererek, sektördeki itibarımızı ve deneyimimizi genişlettik. Fibilo olarak, işlerinizi büyütmek ve başarıyı teşvik etmek için en son teknolojileri ve en etkili çözümleri sunmaya devam edeceğiz.

Fibilo Müşteri Yorumları


Celal Altay Celal Altay
Google

Ürünler tam istediğimiz şekilde elimize ulaştı. Teşekkür ederiz.

Cemre Özkan Cemre Özkan
Google

İstediğim 3D ürünü nerede nasıl yaptıracağım diye çıkmaza girmişken Fibilo yardımıma koştu. Detaylı bilgilendirmeleri, özel olarak ilgilenmeleri ve kısa sürede dönüş yapmaları ile harika bir hizmet sunuyorlar. Ürünüm çok kısa sürede bana ulaştı. Her şey sorunsuz, tam istediğim gibi ve mükemmel. Çok teşekkürler 🙂

Serhat İsingir Serhat İsingir
Google

Genç ve dinamik bir ekip. Baskı ve çizim konusunda ilgiyle yardımcı oluyorlar. Kaliteli iş.

Talha Dereli Talha Dereli
Google

Sipariş verdiğimiz modellerimizi en kısa sürede özenle hazırlayan, ürünlerin hazırlık aşamasında en iyi sonucu almak için bize yol gösteren ve sorduğumuz her soruya sabırla cevap veren Fibilo ekibine teşekkür ederiz.

Sercan Zeybel Sercan Zeybel
Google

Başka bir yerin yapamadığı parçayı tekrar yaptırdığım yer kendileri. 2 parça arasında o kadar fark var ki, ilkinde resmen dolandırılmış hissettim kendimi. Burak Bey'e ilgisi ve yardımları için teşekkür ederim.

Oğuzhan Asiltürk Oğuzhan Asiltürk
Google

Yaklaşık 3 yıldır 3D baskı işlerim için Fibilo ile çalışıyorum. Çok nazik ve ilgili bir ekip. Kesinlikle tavsiye ederim.

Erdem Gözübek Erdem Gözübek
Google

Prototip parçalarımı hızlı ve kaliteli bir şekilde teslim aldım. Çalışanlar gayet kibardı. Müşteri hizmetlerinden gayet memnun kaldım.

Muhammet Güven Muhammet Güven
Google

3D Baskı konusunda çok profesyoneller. Burası dışında başka yere artık gitmem :)

Veli Murat Açıkalın Veli Murat Açıkalın
Google

Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet. Fibilo 3D üretimleri sayesinde ETS2'de Volvo tır sürüşüm daha bir gerçekçi ve keyifli bir hale geldi :) Teşekkürler...

Aykut Arda Aykut Arda
Google

İlgili ve alakalı satıcı. Ürünler tam beklediğim gibi oldu ve bu sayede amacıma ulaşmamı sağladılar.

Bize Yazın


3D Baskı, 3D Tarama ve 3D Modelleme hizmetlerinde uzman ekibimizle yanınızdayız.

Sorularınız ve projeleriniz için bizimle iletişime geçin, size en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.