Kişiye Özel Biblo Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğrafları nasıl çekmeliyim?

Buradan fotoğraf kriterlerini inceleyebilirsiniz. Fotoğraftan biblo üretimi için kriterlere uygun olarak sadece kafa kısmını göndermeniz yeterlidir. Modelleri üretirken  tasarım aşamasında çeşitli yazılımlardan yardım almaktayız ve gönderdiğiniz fotoğraf kalitesine göre benzerlik olmaktadır. Bu sebeple fotoğrafları gönderirken lütfen kriterlere uygun göndermeye dikkat ediniz.

Fiyat nereden öğrenebilirim?

Fiyatlarımız seçtiğiniz ürünlere, boyutlara ve özel isteklere göre değişmektedir. Fiyatlarımızı öğrenmek için ürün üzerine tıklayınız boyut ve özel isteklerinizi girdikten sonra sayfayı biraz aşağıya kaydırınız. Toplam fiyatın seçeneklere göre değiştiğini görebilirsiniz.

Süpriz yapmak istiyorum ne yapabilirim?

Arkadaşınıza sürpriz yapmak istiyorsanız size fotoğraftan biblo ürünlerimizi önerebiliriz. Kişiye özel biblo linkinin altında başında “fotoğraftan” yazan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Tarama ile fotoğraftan biblo arasındaki fark nedir?
  • Gövde kısmı fotoğraf ile bibloda standart ve sabit olurken, tarama ile bibloda gövde kısmı birebir aynıdır
  • Tarama için biblosu yapılacak kişinin kendisi gelmesi veya ekibimizden birinin yanına gitmesi gerekirken fotoğraftan biblo için böyle bir ihtiyaç yoktur.
Sosyal medyada ki fotoğrafları göndersem olur mu?

İnsan anatomisi modellemek, zor ve ciddi el işçiliği gerektiren bir süreçtir. Benzerliğin olabilmesi için çeşitli yazılımlar kullanmaktayız ve bu yazılımlar bizden çeşitli kriterlere uygun fotoğraflar istemektedir. Önden hatların belli olması ve yandan derinliklerin daha iyi belirlenmesi için sadece yüz kısmının fotoğraflarına ihtiyacımız olmaktadır. Özetle gönderdiğiniz fotoğraflar biyometrik veya vesikalık tarzında olması bizim için yeterlidir. Uzaktan çekilmiş boy fotoğraflarıda kriterlere uymamaktadır

Fotoğraftan tam boy biblo yapabiliyor musunuz?

Fotoğraftan biblo ürünlerimizde standart konsept gövdelerimiz bulunmaktadır. Fotoğraftan biblolarda gövde kısmını modellemiyoruz sadece kafa kısmını birebir aynı yapıp kıyafet rengini değiştirebiliyoruz. Özel sipariş olarak gövde kısmını da birebir fotoğraftan yapabiliriz fakat standart ürünlerimize göre fiyatı yüksek olmaktadır. Özel sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğrafları nereden gönderebilirim?

Ürününüzü sepete ekledikten sonra fotoğraf yükleme adımına otomatik olarak yönlendirilirsiniz. Bir sorun olması durumunda fotoğrafları mail yoluyla info[at]fibilo.com adresin gönderebilirsiniz. Whatsapp ile gönderilen fotoğraflar sıkıştırılmaktadır ve kalite düşmektedir bu sebeple whatsapp ile fotoğraf göndermenizi tercih etmiyoruz.

Ne kadar sürede gönderiyorsunuz?

Elimizden geldiğince kısa sürede ürünleri gönderiyoruz. Fakat standart kargoya veriliş süresi 5-10 iş günüdür. Sürenin bu şekilde olması her bir ürün için tasarım, üretim ve üretim sonrası işlemlerden kaynaklanmaktadır.

3D Tarama ile Kişiye Özel Biblo İçin Sıkça Sorulan Sorular

Nedir?

Sizin veya sevdiklerinizin 3D tarama cihazı kullanılarak oluşturulup 3D yazıcılarda üreterek birebir  kişiye özel biblonuzun olusturulmasıdır. Evinizde, ofisinizde dilediğiniz her yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birebir sizlersinizdir.

Nerede?

Şimdilik İstanbul ve Antalya’nın belirli bölgelerinde tarama hizmeti vermekteyiz. Taramanızı ofisinizde veya evinizde de yaptırabilirsiniz.

Nasıl?

kisiye ozel biblo tarama

Tarama cihazı (iPad/Structure) ile etrafınızda 360 derece dönüş yapılarak işlem gerçekleşir ve bir kaç dakika içerisinde tarama işlemi tamamlanmış olur.

 

kisiye ozel biblo

Kişiye özel biblonuz 3D baskı öncesi ekibimiz tarafından düzeltmeleri yapılır. 3d yazıcı ile renkli üretim yapıldıktan sonra 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.